FRAMAUTO

Apie Mus

Šiuolaikiškas autoservisas FRAMAUTO jau nuo 2012 metų specializuojasi teikiant aukštos kokybės automobilių elektros ir elektronikos remonto paslaugas. Mūsų įmonė nuolat investuoja į įrangos atnaujinimą, o mūsų specialistai nuolat tobulina savo kvalifikaciją, kad galėtume užtikrinti visišką klientų pasitenkinimą.

Mūsų autoservisas atlieka įvairias paslaugas, įskaitant generatorių, starterių, stabdžių, važiuoklės remonto ir automobilių diagnostikos darbus. Nesvarbu, ar jums reikia išsamių generatoriaus ar starterio taisymo paslaugų, stabdžių sistemos aptarnavimo ar diagnostikos, mūsų komanda dirba atidžiai ir kruopščiai, siekdama užtikrinti, kad jūsų automobilis veiktų be jokių gedimų.

Visus mūsų atliekamus darbo žingsnius ir kainas suderiname su Jumis, kad galėtume pasiūlyti patrauklią kainą, nekenkiant paslaugų kokybei. Tikslas mūsų autoservisui - suteikti Jums visišką ramybę dėl Jūsų automobilio būklės. Mes rūpinamės visų markių automobiliais ir didžiuojamės aukščiausiu klientų pasitenkinimo lygiu. Jei Jums reikia profesionalių automobilio remonto paslaugų, įskaitant generatorių, starterių, stabdžių, važiuoklės, elektrinės dalies taisymą ar automobilių diagnostiką, kreipkitės į FRAMAUTO - mes esame Jūsų patikimas partneris automobilio priežiūroje.

SUSISIEKITE

UAB Framauto

Nuorodos

Paslaugos

Darbo laikas

I:8:00 - 17:00
II:8:00 - 17:00
III:8:00 - 17:00
IV:8:00 - 17:00
V:8:00 - 17:00
VI:Nedirbame
VII:Nedirbame

Framauto © 2024 | sprendimas weblabs.lt